Úvod » Z Domova

Zpověď plzeňského hrdiny!

publikováno 23.01.2011

Přesně kvůli těmhle okamžikům hraji hokej, říká Radek Duda

P l z e ň – Nebýt dravého útočníka Radka Dudy bůhví, jak by dnešní zápas dopadl. Samozřejmě velkou pochvalu si zaslouží i brankář Horčička za vychytanou nulu. Ale góly, na které se hokej hraje především, střílel dnes jen a pouze Radek Duda. Útočník, který dlouho nesl nálepku průšviháře, táhne Plzeň do desítky. A dnes jí tam dotáhl. Pro fanoušky se stal hrdinou večera. Ještě dlouho po zápase se plzeňskou arénou ozývalo skandování jeho jména: „Za svoji profesionální kariéru jsem ještě nic takového nezažil. To jsou momenty, na které člověk nikdy nezapomene, proto se sport dělá,“ děkoval Duda domácímu publiku.